McDonald's Cup

McDonald's Cup

Fotbalový turnaj na Lapači

Ve zkráceném týdnu před prvním květnovým státním svátkem jsme se ještě stihli s prvním stupněm zúčastnit tradičního fotbalového turnaje McDonald's Cup. V úterý hráli žáci 1.-3. tříd a o den později kluci ze 4. a 5 ročníků. Na stadionu Lapač se v okrskovém kole utkali naši žáci s týmy z okolních škol (každý den 16 týmů), přičemž odehráli 3 zápasy ve skupině a následně dva další v nadstavbové fázi. Postoupit se nepodařilo ani jednomu mančaftu z naší školy, ale kluci a holky si zahráli fotbal v pěkném počasí a mají hezký zážitek, což je, myslím si, to hlavní.

Mgr. Vojtěch Král