Exkurze v Olomouci

Exkurze v Olomouci

27. května

23. 5. se početná skupinka našich Výsluňáků vydala do tohoto krásného města. A co nás zde čekalo? Příjemná slečna průvodkyně, která nás provedla zákulisím Moravského divadla, téměř liduprázdné hlavní náměstí s orlojem a výbornou cukrárnou, kde jsme chvilku poseděli ve společnosti výborných domácích zákusků. Poté jsme se odebrali na oběd do OC Šantovka. Pomalým krokem jsme si prošli centrum Olomouce, nakoukli do přírodního areálu rozária a pak jsme již tradičně zakotvili svou olomouckou pouť ve velmi originálním Strašidelném domě. Byl přece jen čas prověřit svou odvahu. Den v Olomouci jsme si užili, sluníčko se na nás nakonec taky usmálo a už se těšíme na další naši návštěvu této hanácké metropole.

Mgr. Monika Smržová