Ukázková hodina pro budoucí prvňáčky

vytvořeno: 30.1.2014, před 10 roky v rubrice Aktuality V úterý 28. ledna proběhla v 1. ročníku ukázková hodina pro budoucí prvňáčky

V úterý 28. ledna, v době mezi 15. a 16. hodinou, proběhla v první třídě ukázková hodina.  K rodičům, příbuzným, přátelům naší školy se připojili i rodiče nastávajících prvňáčků. Děti tak početnému obecenstvu předvedly řadu znalostí i dovedností, které během prvního pololetí získaly. Potěšily nás čtením, počítáním, zpěvem, angličtinou. Také hojně využívaly interaktivní tabuli, která patří k oblíbeným pomocníkům při výuce. Zkrátka všichni žáci  předvedli „profesionální“ výkon.

Děti, dávám vám palec nahoru.

Mgr. Michaela Žáková