Zápisy online do 1. ročníků

vytvořeno: 2.3.2021, před 3 roky v rubrice PŘEDNOSTI ŠKOLY Zápis prvňáčků pro školní rok 2021/2022 bude zahájen vyplněním elektronické přihlášky, která bude aktivní od 1.4.2021- 14.4.2021. On-line formulář otevřete kliknutím na odkaz níže (banner). Ve čtvrtek 15.4.2021 připravujeme pro zájemce virtuální zápis s paní učitelkou. Čas si zarezervujete výběrem termínu v aplikaci Bookings v dolní části této stránky (také od 1.4.2021).

Zápis do 1. ročníku základního vzdělávání na školní rok 2021/2022 absolvují děti narozené v období od 1. 9. 2014 – 31. 8. 2015 a děti s odkladem docházky z loňského školního roku.

Letošní zápis bude v souvislosti s protiepidemickými opatřeními probíhat bez osobní přítomnosti dětí ve škole v tzv. distanční podobě a bude obsahovat:

Formativní část

Povinná část zápisu, tedy předání dokumentace.

Motivační část

Online rozhovor s vyučujícím 1. stupně, přes Teams. 


Postup při žádosti o přijetí - formativní

-  vyplnit el. přihlášku v aplikaci „ONLINE ZÁPIS DO ŠKOLY“ .

- do souboru PDF, který je součástí potvrzovacího emailu, doplnit všechny potřebné údaje a podpis zákonného zástupce. Přiložit kopii rodného listu dítěte a vyplněný hodnotící dotazník pro rodiče.

- doručit některým z uvedených způsobů:

  1. zasláním naskenovaných dokumentů e-mailem  na adresu info@zsvysluni.cz.
  2. zasláním poštou na adresu: ZŠ Na Výsluní 2047, 688 01 Uherský Brod,
  3. osobním podáním na podatelně školy po tel. domluvě u p. Steinerové (572 805 501).
  4. do datové schránky školy – gh6muvb.

Pro rodiče, kteří budou mít potíže zvládnout přihlášení v řádném termínu, bude škola přijímat žádosti o přijetí do 30.4.2021 v náhradním termínu.


Virtuální zápis - motivační část

Motivační část zápisu on-line proběhne formou přátelského rozhovoru s paní učitelkou dle vlastního výběru. 

Postup:

  • Rezervujte schůzku v aplikaci Bookings (zelené tlačítko).
  • V čase schůzky se připojte pomocí odkazu ve vašem emailu a vyčkejte na přizvání do schůzky od paní učitelky.

1. klikněte na zelené tlačítko ⇑⇑⇑

2. Vyberte čas schůzky.
3. Vyberte zaměstnance (učitelku).
4. Doplňte své jméno.
5. Doplňte svůj email, na který přijde odkaz na online schůzku.
6. Zarezervujte.

Ke schůzce v Teams se můžete kdykoli připojit z libovolného zařízení bez ohledu na to, jestli máte účet Teams nebo ne. • Pokud účet nemáte, připojte se jako host podle těchto pokynů. • Přejděte na pozvánku na schůzku a vyberte Připojit se ke schůzce Microsoft Teams.• Hypertextový odkaz s textem Připojit se ke schůzce přes Microsoft Teams. • Tím se otevře webová stránka, kde uvidíte dvě možnosti: Stáhněte si aplikaci pro Windows a místo toho se připojte na web. • Pokud se připojíte na webu, můžete použít Microsoft Edge nebo Google Chrome. • Váš prohlížeč se může zeptat, jestli je pro Teams v pořádku používat mikrofon a kameru. • Nezapomeňte to povolit, abyste se na schůzce viděli a vyslyšeli. Zadejte své jméno a zvolte nastavení zvuku a videa. • Až budete připravení, klikněte na Připojit se hned. • Tím se přenesete do předsálí schůzky. • Oznámíme organizátorovi schůzky, že jste tam, a někdo na schůzce vás pak může přijmout.

Pokud bude na konci školního roku z epidemiologického hlediska situace příznivá, uspořádáme pro přijaté děti a jejich rodiče dodatečně společné setkání zaměřené na seznámení s prostředím školy, vzdělávacím programem, vyučujícími.

Dotazy k zápisu zodpoví ředitelka školy: Dagmar Bistrá na e-mailu dagmar.bistra@zsvysluni.cz nebo na telefonu 572 805 500.
© 2019 Základní škola, Uherský Brod, Na Výsluní / Prohlášení o přístupnosti / web by: icard.cz