Žákovský parlament

Žákovský parlament vznikl na začátku roku 2008 jako nový poradní orgán vedení školy.
Je tvořen zástupci jednotlivých tříd II. stupně a také V. třídy. Během schůzek se projednávají různé problémy týkající se celé školy nebo jednotlivých tříd, dále se zde zástupci tříd pravidelně dovídají aktuální informace týkající se chodu školy.

Žákovský parlament se schází podle potřeby, jinak každé úterý v sudém týdnu a to v Mediální učebně.

Členové  žákovského parlamentu ve školním roce 2019 - 2020 jsou:

5.A - Dorota Bublíková, Natálie Harmanová

6.A - Pavel Buriánek, František Šafra

7.A - Tereza Kročilová, Nela Stehlíková

8.A - Amálie Hlavinková, Monika Mihlová

8.B - Barbora Němcová

9.A - Věra Apoštolová, Aneta Kryštofová

9.B - Natálie Strašíková, Viktorie Ondrášová, Marie Kročilová

Veškeré informace o tom, co se na zasedání ŽP řešilo a řeší, najdete na naší nástěnce, která je umístěna na chodbě naproti bočního vstupu do školy směrem do tělocvičen či do jídelny.

Možností všech žáků školy, jak mohou komunikovat se svými zástupci v tomto orgánu, je mimo osobní rozhovory také SCHRÁNKA DŮVĚRY, která se nachází hned vedle naší nástěnky.
Pokud máš problém týkající se školy, svěř se nám! Dopis můžeš vhodit do schránky,
která je určena právě na řešení takových problémů…

*Schránka je anonymní*

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut cursus facilisis nibh eu imperdiet. Suspendisse ultricies ultricies orci. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas. Etiam ac mauris luctus odio pretium bibendum. Phasellus consequat nunc congue dui ultrices sodales. Vestibulum tincidunt, neque in tristique varius, nisi libero convallis risus, a viverra erat leo in ante. Fusce condimentum, est non rhoncus interdum, elit augue fermentum magna, eu aliquam est purus vitae eros.