34. ročník atletické olympiády školních družin

34. ročník atletické olympiády školních družin

Slavnostním nástupem a vyvěšením dětské olympijské vlajky byl zahájen dne 19. 5. 2015 další ročník atletické olympiády školních družin.

Ředitelka naší školy, paní PaedDr. Dagmar Bistrá, přivítala na ploše stadionu Lapač 236 sportovců ze 13 školních družin Uherského Brodu a okolí. Ředitel DDM, pan Aleš Řezníček, popřál závodníkům hodně sportovního štěstí a radost z pohybu, a mohlo se začít.

Dvě a půl hodiny soupeřili kluci a děvčata z 1. až 5. třídy o 72 medailí ve 4 kategoriích v hodu kriketovým míčkem, běhu na 50m a skoku dalekém. Naši závodníci vybojovali celkem 5 medailí. Viktorka Němcová z 1.A stříbrnou za 2. místo ve skoku dalekém, Jakub Bartoš z 1. A bronzovou za 3. místo v hodu míčkem, Marika Pavlíková z 3.A bronzovou za 3. místo ve skoku dalekém a 3. místo v hodu míčkem a Dominik Ruban ze 3. A zlatou za 1. místo v běhu. Nejen oni, ale všichni naši kluci a děvčata si zaslouží velkou pochvalu za sportovní chování a chuť bojovat o co nejlepší umístění!

Olympiáda proběhla ve velmi pěkné atmosféře a za účasti mnoha rodičů a známých malých sportovců. Ke zdárnému průběhu přispěli i páni učitelé a paní učitelky z naší školy, kteří měřili výkony závodníků a žáci 9. B (ochotní a spolehliví), kteří pomáhali na stanovištích.

Akci pořádala ŠD a ZŠ Na Výsluní za pomoci DDM Uh. Brod.

 

Dagmar Svobodová, vychovatelka

Datum vložení: 22. 5. 2015 8:00
Datum poslední aktualizace: 5. 5. 2024 8:57
Autor: Správce Webu