Výuka žáků 2.stupně od 8.6.2020

vytvořeno: 3.6.2020, před 11 měsíci v rubrice Aktuální dění Od 8. června 2020 je umožněna osobní přítomnost žáků všech ročníků druhého stupně základní školy za účelem konzultací navazujících na vzdělávání na dálku. Hlavní vzdělávací aktivitou tedy zůstává až do 23. června 2020 distanční vzdělávání dle platného rozvrhu. Nabízíme žákům přítomnost na individuálních konzultacích (1-2 žáci) s vyučujícími. Cílem těchto setkání je objasnění nebo upevnění učiva.

Organizace v měsíci červnu:

od 8.6. do 23.6. - individuální konzultace ve dnech 8.-11.6., 15.-18.6., 22.-23.6. vždy v čase od 12.30 do 14.30 hodin.

od 24.6. do 29.6. - třídnické hodiny ve skupinách do 15 žáků (činnosti k ukončení školního roku, odevzdání a převzetí učebnic, focení apod.)

30.6. - vydávání vysvědčení

!! Obědy nelze do konce školního roku z provozně technických důvodů poskytovat !!

Způsob přihlašování ke konzultacím:

Pro přihlašování ke konzultacím bude do pátku 5.6. zveřejněn on-line odkaz, který zpřístupníme pro rezervaci po přihlášení od tohoto dne.

1. On-line rezervaci lze provést nejpozději 3 hodiny před zahájením konzultace.
  2. Telefonické přihlášení na čísle 572 805 509 v době od 8.00 do 12.00 hodin denně v pracovních dnech nejpozději 1 hodinu před konzultací.
  3. Více informací ZDE.

Důležitá upozornění:

Při prvním vstupu do školy odevzdá žák na vrátnici čestné prohlášení (seznámení s vymezením rizikových skupin stanovených Ministerstvem zdravotnictví a čestné prohlášení o neexistenci příznaků virového infekčního onemocnění) viz příloha.

Vstup do budovy školy:

• je umožněn pouze žákům, nikoliv doprovázejícím osobám
  • při příchodu do školy a do třídy je nezbytné použít dezinfekci
  • všichni žáci i zaměstnanci školy nosí ve společných prostorách roušky
  • každý žák bude mít s sebou 2 roušky + pitný režim
  • přezůvky a šatní skříňku je žádoucí využívat
  • žák je povinen dodržovat stanovená hygienická pravidla, jejich opakované nedodržování po prokazatelném upozornění zákonného zástupce žáka, je důvodem k nevpuštění žáka do školy, resp. k vyřazení žáka ze skupiny či přípravy

Doporučujeme všem žákům využít nabízených konzultací. Nebudete zkoušeni a známkováni, máte možnost v přátelské atmosféře zjistit, co jste se naučili a na čem je nutné zapracovat.

Vaše návštěva je vítána, budete očekáváni jako vzácní hosté ;-)

Žádné podstránky neexistují.
© 2019 Základní škola, Uherský Brod, Na Výsluní / Prohlášení o přístupnosti / web by: icard.cz