Virtuální školní družina

Vážení rodiče, naše škola se rozhodla v tomto období nabídnout i odpolední volnočasové aktivity pro děti. Jedná se o virtuální ŠD v odpoledních časech od 13 do 15 hod.

Hravé aktivity pro menší skupiny dětí ze ŠD:

• povídání,
  • komunikace dětí ve skupině,
  • vyplnění volného času.

Podle počtu zájemců vytvoříme skupinu nebo několik skupin na Skype a v tomto čase se dětem budou věnovat vychovatelky ŠD. Jde o dobrovolnou aktivitu, žádné úkoly, a není třeba se zapojovat každý den. Pokud Vás tento nápad zaujal a myslíte si, že by se Vaše dítě zapojilo, tak napište zprávu na email: romana.schusterova@zsvysluni.cz nebo na Bakaláře. Děkuji.

Romana Schusterová, vedoucí vychovatelka ŠD

Žádné podstránky neexistují.
© 2019 Základní škola, Uherský Brod, Na Výsluní / Prohlášení o přístupnosti / web by: icard.cz