Velikonoční turnaj v Uherském Hradišti - 26.3.2016

vytvořeno: 3.5.2016, před 8 roky v rubrice Kroužek JUDO

Turnaj v Uherském Hradišti proběhl ve velmi přátelské atmosféře za účasti 128 závodníků  z  oddílů celé Moravy  a  Slovenska. Soutěž vedená na třech tatami se nesla v duchu vysoké kvality. Početná skupina uherskobrodských závodníků (celkem 21) se prala výborně, čemuž odpovídají i výsledky.  Naši závodníci se zlepšují turnaj od turnaje, a s přihlédnutím na velký počet velmi vyrovnaných zápasů, musíme konstatovat, že konkurence je opravdu vysoká. Bojovnost a urputnost našich závodníků slaví úspěchy a díky tomu se stává medailová žeň příjemným zvykem. V tom je naše síla a naděje pro budoucnost.  Nyní k jednotlivým výsledkům:

Mláďata :
1. místo - Lebloch Filip
2. místo - Zpurná Adélka, Otrubová Eva, Lebloch Matěj, Němcová Barbora,
3. místo - Berka Jan, Berka Josef, Szumiato Laura, Kadlčková Adélka, Bártková Eliška, Vincenec Hynek, Borýsek Lucas, Řešetka Daniel, Otruba Adam,

Mladší žáci a žákyně :
1. místo - Kadlčková Šárka, Roman Keňo,
3. místo - Řešetková Anička, Machala Ondra,

Starší žákyně a dorostenky :
1. místo - Prusenovská Markétka
2. místo - Čičatková Kristýnka