VÁNOČNÍ AKADEMIE

vytvořeno: 22.12.2019, před 6 měsíci v rubrice Aktuality

Již tradičně se i letos žáci naší školy postarali o to, aby se jedno prosincové odpoledne přestalo uklízet, péct vánoční cukroví, běhat po nákupech…..a dokázali zastavit na malou chvilku tento předvánoční shon a spěch.

Maminky, tatínkové, babičky, dědečkové, tetičky, strýčkové a všichni ti, kteří měli chuť prožít příjemný den, usedli do pohodlných sedaček velkého sálu Domu kultury v Uherském Brodě, aby si mohli vychutnat pásmo písniček, tanečků a scének, které si pro ně děti připravily. Děti pilně se svými vyučujícími nacvičovaly několik dlouhých týdnů, aby pro všechny přítomné připravily co nejpestřejší program.

Letos tento výjimečný den připadl na pondělí 16. prosince a my pevně věříme, že si všichni přítomní užili příjemnou atmosféru a nefalšovanou radost dětí z dobře odvedené práce.

Děkujeme za obrovskou účast, upřímný potlesk, za čas, který jste si na nás udělali a také za organizaci Stonožka, se kterou již léta spolupracujeme a kam poputuje výtěžek nejen z dobrovolného vstupného, ale i z prodeje výrobků našich žáků.

S přáním kouzelných Vánoc

vedení školy, žáci a vyučující ZŠ Na Výsluní

© 2019 Základní škola, Uherský Brod, Na Výsluní / Prohlášení o přístupnosti / web by: icard.cz