V PONDĚLÍ 1.11.2021 OBNOVENA PREZENČNÍ VÝUKA

vytvořeno: 27.10.2021, před 3 měsíci v rubrice Úvod

INFORMACE PRO ZÁKONNÉ ZÁSTUPCE

Vážení rodiče,

dle instrukcí KHS Zlín k dnešnímu dni tj.27.10.2021 platí pro všechny žáky 2.st. školy, kteří absolvovali 5.-7.den od posledního kontaktu s infikovanou osobou PCR test s negativním výsledkem a současně nemají zdravotní potíže, konec karantény nejpozději v neděli 31.10.2021. Proto je

V PONDĚLÍ 1.11.2021 OBNOVENA PREZENČNÍ VÝUKA.

Pozn.: Škola nepožaduje potvrzení o negativním testu a je zcela na zodpovědnosti zákonných zástupců, aby podmínky vyslání dítěte do školního kolektivu znali, případně konzultovali s pediatrem, který současně karanténu ukončuje.

Žádáme zdvořile rodiče, aby informovali v co nejkratší době školu (třídního učitele) o skutečnosti, že jeho dítě je pozitivně testované, a to v případě, že kontakt dítěte s kolektivem třídy či jinou skupinou žáků školy proběhl v posledních 3 dnech. Děkujeme.

V souladu se závazným pokynem MŠMT ze dne 23.9.2020 platí dole uvedená pravidla pro určení formy výuky v souvislosti s epidemiologicko-hygienickými omezeními:

1. pokud karanténa nepřekročí 50% z počtu žáků konkrétní třídy (nezapočítávají se žáci nemocní či z jiných důvodů omluvení z výuky), bude probíhat běžná prezenční výuka a pro žáky doma platí režim jako pro nemocné, tedy jejich povinností je doplnit si učivo samostatně (vyučující v rámci individuální podpory budou využívat pro zasílání úkolů Teams),
  1. v případě nařízené karantény více než 50% žáků bude vyučováno tzv.hybridní formou, tedy pro část žáků bez nařízeného omezení  prezenčně a pro žáky mimo výuku distančně, a to buď on-line nebo off-line dle konkrétní situace, která bude v tomto případě upřesněna v žákovské knížce.
  1. Pokud je karanténa nařízena celé třídě, tím je zakázaná osobní přítomnost žaků ve škole, probíhá plně distanční výuka.

Užijte si podzimní prázdniny ve zdraví a v dobré náladě.

V Uh.Brodě dne 27.10.2021                                                                   Dagmar Bistrá, ředitelka

Žádné podstránky neexistují.
© 2019 Základní škola, Uherský Brod, Na Výsluní / Prohlášení o přístupnosti / web by: icard.cz