Ukázková hodina

vytvořeno: 28.1.2015, před 9 roky v rubrice Aktuality V úterý 28. ledna 2015 proběhla v 1. třídě ukázková hodina.

Stalo se již tradicí, že několik dní před zápisem do 1. třídy pořádá naše škola ukázkovou hodinu. Spolu s rodiči našich prvňáčků se do školy přišli podívat i rodiče budoucích prvňáčků, aby viděli, jaké prostředí jejich děti bude od září čekat. Děti předvedly řadu znalostí a dovedností, které se během prvního pololetí naučily a všechny přesvědčily o tom, jak výborně zvládají svou novou roli školáčka. Ukázaly, že je baví čtení, počítání, angličtina i zpěv, ale především výuka na interaktivní tabuli. Celá hodina pod vedením paní učitelky Zimčík Zalešákové se nesla v příjemném duchu a děti nejvíc potěšilo to, že jim rodiče za jejich výkon zatleskali.

Mgr. Šárka Votavová