Turnaj v JUDU

vytvořeno: 4.6.2019, před 4 měsíci v rubrice Aktuality [DOPLNIT TEXT]

Ve čtvrtek 30.května 2019 se naši žáci zúčastnili turnaje pro začátečníky v JUDU, který pořádali sportovní partneři z Hluku. Turnaje se zúčastnilo celkem 70 mladých judistů z oddílů Hluk, Uherský Brod, Uherské Hradiště, Veselí nad Moravou a Velký Ořechov. Naši školu reprezentovalo 6 nadějných sportovců - Lančarič Martin, Švidrnoch Marek, Kysel Vojtěch, Buráň Šimon, Lančaričová Tereza a Mrákotová Eleanora. Pro všechny děti šlo o první zkušenost se zápolením na turnaji.

Naši zúčastnění trénují teprve první rok, i  přesto se mezi ostatními zkušenějšími judisty neztratili a zápasili, jak nejlépe uměli. Všichni si za svou odvahu a předvedené výkony zaslouží velkou pochvalu a uznání. Všem děkujeme za vzornou reprezentaci školní družiny a medailová místa, která si vybojovali. Dále bych chtěla poděkovat oddílu z Hluku za pozvání a výbornou organizaci.

Švidrnoch Marek – zlatá medaile ve váhové kategorii do 39,2 kg
Lančarič Martin – stříbrná medaile ve váhové kategorii do 46 kg