Kontaktní osoba:

romana.schusterova@zsvysluni.cz

ZAHÁJENÍ PROVOZU ŠD 14.9.2020

Vážení rodiče,

školní družina zahájí provoz v pondělí 14.9.2020 od 6:15 hodin. Odvod dětí do města prozatím nebude možný. K vyzvedávání dětí dočasně využívejte zvonek u dveří školy.

Další informace k provozu dostanete po nástupu dětí do ŠD. V případě dotazů mne kontaktujte na tel. 605 954 674.

Schusterová Romana, vedoucí vychovatelka ŠD

Virtuální školní družina

Vážení rodiče, naše školní družina se rozhodla v období uzavření školy nabídnout i odpolední volnočasové aktivity pro děti. Jedná se o virtuální ŠD v odpoledních časech od 13:30 do 15:30 hod.

Hravé aktivity pro menší skupiny dětí ze ŠD:

• povídání, komunikace dětí ve skupině
  • vyrábění jednoduchých výrobků z papíru
  • hraní her - slovních i virtuálních

Podle počtu zájemců vytvoříme několik skupin na Teams a v tomto čase se dětem budou věnovat pedagogičtí pracovníci ŠD. Jde o dobrovolnou aktivitu, žádné úkoly, a není třeba se zapojovat každý den. Pokud Vás tento nápad zaujal a myslíte si, že by se Vaše dítě zapojilo, tak napište zprávu na email: romana.schusterova@zsvysluni.cz. Děkuji. V případě zájmu další informace obdržíte ve zprávě.

Romana Schusterová, vedoucí vychovatelka ŠD

Školní družina bude v provozu 1.9.2020 od 11:00 do 16:30 hodin. Pokud potřebujete vyřešit organizační záležitosti, zastavte se v tuto dobu u vedoucí školní družiny. Ranní školní družina zahajuje provoz od 2.9.2020 v 6:15 hodin.

© 2019 Základní škola, Uherský Brod, Na Výsluní / Prohlášení o přístupnosti / web by: icard.cz