Škola v pohybu

vytvořeno: 23.9.2022, před 2 dny v rubrice Aktuální dění Škola v pohybu je projekt zaměřený na podporu pohybových aktivit v mateřských a základních školách.

Fotbalová asociace České republiky nabízí návštěvy trenérů, kteří mají připravenou zábavnou hodinu tělesné výchovy s novými netradičními prvky, zaměřenou na všeobecný pohybový rozvoj dětí.

Rádi jsme tuto nabídku využili a stali se součástí projektu. Netradiční hodinu tělesné výchovy si letos užili žáci čtvrté a druhé třídy. Nadšené byly nejen děti, ale i paní učitelky, které načerpaly nové nápady do svých hodin.

Mgr. Renata Hrubošová

Žádné podstránky neexistují.
© 2019 Základní škola, Uherský Brod, Na Výsluní / Prohlášení o přístupnosti / web by: icard.cz