Recitační přehlídka

vytvořeno: 20.2.2022, před 7 měsíci v rubrice Aktuální dění

Ve čtvrtek 17. února se děti z prvního stupně sešly v multimediální učebně, aby se zúčastnily každoročního recitačního zápolení. Třicet nejlepších recitátorů z třídních kol se snažilo přesvědčit porotu a postoupit do kola okrskového, které se uskuteční ve středu 23. 2. 2022 v Knihovně Františka Kožíka v Uherském Brodě.

Všichni přednášející předvedli úžasné výkony a zaslouží velikánskou pochvalu! Porota to neměla vůbec jednoduché. Postoupit mohlo jen devět dětí.

A tady jsou ti nejlepší z každé kategorie:

0. kategorie – 0. a 1. třída: Laura Karabcová, Michaela Šimková, Jiří Kratěna

1. kategorie – 2. a 3. třída: Veronika Bartošová, Ella Slováková, Václav Jančařík

2. kategorie – 4. a 5. třída: Vojtěch Kyseľ, Antonie Knotková, Marie Kučerová

Držíme pěsti a přejeme štěstí v dalším kole!

Mgr. Renata Hrubošová

Žádné podstránky neexistují.
© 2019 Základní škola, Uherský Brod, Na Výsluní / Prohlášení o přístupnosti / web by: icard.cz