Ranní provoz před školou

vytvořeno: 6.5.2022, před 21 dny v rubrice Aktuální dění

Vážení rodiče,

v týdnu od 25. 4. do 29. 4. 2022 jsme s dětmi žákovského parlamentu sledovali ranní provoz před naší školou. Co nás k tomu vedlo? Děti se necítí úplně bezpečně. Často dochází k rizikovým situacím, kdy mezi přijíždějícími, odjíždějícími a zároveň couvajícími auty jsou ti, kteří jdou do školy. Rozumíme tomu, že před školou je nedostatek prostoru pro parkování. Nicméně jsou zároveň děti ohrožovány těmi, kteří vjíždí do zákazu a musí se tak vytočit s autem v místech, kde se potkávají ti, co přichází do školy.

Z výše uvedených důvodů chceme poslat panu starostovi žádost o řešení dopravní situace.

V týdnu od 9. 5. do 13. 5. 2022 nás můžete podpořit svým podpisem. Ve vestibulu školy pod televizní obrazovkou najdete podpisový arch.

Budeme doufat, že to vše přispěje k tomu, aby přístup ke škole byl plynulejší a bezpečnější.

Mgr. Jana Němečková

Žádné podstránky neexistují.
© 2019 Základní škola, Uherský Brod, Na Výsluní / Prohlášení o přístupnosti / web by: icard.cz