Příprava uherskobrodských judistů na novou sezónu

vytvořeno: 1.9.2014, před 9 roky v rubrice Kroužek JUDO

V posledním prázdninovém týdnu se v prostorách ZŠ Na Výsluní konalo společné soustředění mladých judistů, kterého se zúčastnilo 33 dětí z oddílů SKM a TJ Sokol Uh. Brod, Veselí nad Moravou, Uh. Hradiště a Olomouc. Judisté trénovali ve dvou skupinách pod vedením zkušených trenérů. 

Soustředění bylo zaměřeno na zlepšení technicko – taktických dovedností a probíhalo formou zábavných tréninků, her, posilování a běhů. Soustředění bylo přípravou na nadcházející část sezóny, kdy nás čekají důležité turnaje jako Mistrovství Moravy Mláďat, kvalifikace Českého Poháru a přebory České republiky, kterých se naši mladí závodníci již tradičně úspěšně účastní.

Rádi bychom poděkovali ředitelce školy PaedDr. Dagmar Bistré za poskytnutí zázemí a výtečného stravování a také trenérům za jejich celotýdenní práci. Zároveň bychom rádi pozvali nové zájemce o tento zajímavý olympijský sport, kde se děti naučí mj. základy sebeobrany, na naše tréninky které začínají již v září a to každé pondělí a pátek od 17.00 hod. v malé tělocvičně ZŠ Na Výsluní.

Těšíme se na Vaši účast.

Více informací o dění v uherskobrodském judu naleznete na Facebooku – Judo Uherský Brod.


© 2019 Základní škola, Uherský Brod, Na Výsluní / Prohlášení o přístupnosti / web by: icard.cz