Praktické činnosti v novém školním roce

vytvořeno: 12.8.2021, před 1 měsícem v rubrice Úvod Na co se můžete těšit po prázdninách

V průběhu školního roku 2020-2021 získala naše škola dotaci z Fondu ZK v programu MaS05-20 PODPORA VYBAVENÍ DÍLEN V ZÁKLADNÍCH ŠKOLÁCH. V celkové částce téměř 90 tisíc (z toho 63 tisíc od ZK) jsme mohli dovybavit novou odbornou učebnu vrtačkou, hoblíky, bruskami, pilami, pájkami, kladivy a dalším technickým vybavením, které bude sloužit žákům při výuce technických předmětů pro rozvoj praktických a rukodělných činností. Učebnu DÍLNY jsme renovovali z evropských fondů v roce 2019, ještě se díky epidemiologickým uzávěrem plného provozu nedočkala. Nyní je plně připravená nabídnout spolu s panem učitelem zajímavé činnosti tak, abychom získali opět zvýšený zájem žáků o řemesla, protože řemeslných odborníků je na trhu práce je žalostný nedostatek.

Žádné podstránky neexistují.
© 2019 Základní škola, Uherský Brod, Na Výsluní / Prohlášení o přístupnosti / web by: icard.cz