PČR družstev starších žákyň a dorostenek - Ostrava 14.5.2016

vytvořeno: 15.6.2016, před 7 roky v rubrice Kroužek JUDO [DOPLNIT TEXT]

Vzhledem k výborným výsledkům v soutěži starších žákyň Sokolu Uh. Brod na jednotlivých turnajích za první polovinu roku, bylo družstvo starších žákyň nominováno na PČR družstev. Protože jsme neměli všechny požadované váhy, tak jsme po dohodě se spřátelenými oddíly SKP Zlín a SŠK Veselí vytvořili společné družstvo, které v našem případě jelo spíše na zkušenou,  spíše jsme si chtěli vyzkoušet systém soutěže družstev na PČR.

Družstvo startovalo ve složení : Veronika Horáková (Zlín), Kristýnka Čičatková (Sokol UB), Markétka Prusenovská (Sokol UB), Ivana Zajíčková (Veselí), Lucka Pustějovská (SKP Zlín) a Andělka Žáčková (Veselí).
V těžké  skupině jsme porazili Baník 6:1, prohráli jsme s Jabloncem 5:3 a s Turnovem 5:2 (s oběma pozdějšími finalisty celé soutěže) a obsadili ve skupině 3, bohužel nepostupové místo. Celkově jsme skončili na 5. místě.

Markétka Prusenovská startovala ještě v dorostenecké kategorii za družstvo JK Olomouc.
Ve své váhové kategorii nedala soupeřkám šanci, vše vyhrála před časovým limitem a společně s celým družstvem JK Olomouc získala mistrovský titul. Takže zásluhou Markétky přece jen jedna zlatá medaile putuje i do Uherského Brodu.Záložka
Všem závodnicím děkujeme za příkladnou reprezentaci Uherského Brodu i Zlínského kraje.

A foto družstva Sokolu Uh. Brodu starších žákyň :
zprava doleva : Veroniky Horáková, Kristýnka Čičatková, Markétka Prusenovská, Ivana Zajíčková, Lucka Pustějovská a Andělka Žáčková.

Marcel Zbožínek, trenér


© 2019 Základní škola, Uherský Brod, Na Výsluní / Prohlášení o přístupnosti / web by: icard.cz