UKONČENÍ ŠKOLNÍHO ROKU VE ŠD

vytvořeno: 25.6.2020, před 5 měsíci v rubrice zsnavysluni

I přes to, že je tento školní rok úplně jiný, než všechny předchozí roky, jsme se rozhodli pro tradiční ukončení školního roku. A tím je oblíbené opékání špekáčků. Odpoledne jsme si všichni díky hezkému počasí a skvělé náladě náramně užili a po opékání u krásného ohniště jsme ještě využili Dopravní hřiště, na které děti chodí moc rády a v posledním měsíci tam trávily spoustu času. Děkujeme panu Bistrému za přípravu a za krásné fotky.

Všem dětem a jejich rodičům přeji jménem všech vychovatelek krásné léto, spoustu společných rodinných zážitků a těším se na setkání v příštím školním roce.

Romana Schusterová, vedoucí vychovatelka ŠD

Žádné podstránky neexistují.
© 2019 Základní škola, Uherský Brod, Na Výsluní / Prohlášení o přístupnosti / web by: icard.cz