Okrskové kolo ve florbalu

vytvořeno: 10.11.2019, před 29 dny v rubrice Aktuality [DOPLNIT TEXT]

Okrskové kolo ve florbalu Uh. Brod 5. 11. 2019 – mladší chlapci

V úterý 5. 11. 2019 odehráli naši chlapci ze 6. a 7. třídy turnaj okrskového kola ve florbalu, který se stejně jako minulý týden turnaj starších žáků  odehrál na sportovní hale v Uherském Brodě. Do turnaje nastoupilo celkem 10 družstev. Pro většinu z našich žáků to byl první florbalový turnaj. Tato skutečnost se v průběhu turnaje projevila, ale účast v turnaji svou úlohu rozhodně splnila. Po skončení turnaje mně i sami chlapci řekli, že si turnaj užili a byli spokojeni. Spokojen jsem byl i já s jejich výkonem a celkovým nasazením v průběhu turnaje.             Reprezentovali nás tito žáci: Bartoš Jakub, Halaxa Daniel, Janiga Pavel, Kráčmar Martin, Kunčík Jan, Míča David, Nakládal Michal, Šafra Fanda a Švehlík Alexandr.

Mgr. Tomáš Smetana