Okresní kolo soutěže mladý cyklista

vytvořeno: 30.5.2022, před 8 měsíci v rubrice PŘEDNOSTI ŠKOLY V pátek 27.5. se na dopravním hřišti Na Výsluní konalo okresní kolo soutěže mladý cyklista.

Soutěže se zúčastnilo celkem 5 základních škol. Byly to tyto základní školy: ZŠ Nezdenice, ZŠ Na Výsluní UB, ZŠ Mariánské UB, ZŠ Prakšice a ZŠ Uherský Ostroh. Soutěžilo se ve 2 kategoriích vždy po 2 dívkách a 2 chlapcích. Součástí soutěže byl test z pravidel silničního provozu, praktická jízda podle pravidel, jízda zručnosti (překážky) a zásady poskytování první pomoci. Celkové výsledky byly velmi vyrovnané a mezi prvním a posledním družstvem byl rozdíl jen pár bodů, takže o pořadí rozhodovala každá chyba. V obou kategoriích se podařilo obsadit 1. místo ZŠ Mariánské nám., kteří zároveň postupují dál do krajského kola.

Poděkování patří všem, co se do soutěže jakkoli zapojili, ať už jako organizátoři nebo soutěžící. Počasí bylo po celé dopoledne krásně slunečné, nikomu se v průběhu soutěže nic nestalo a věřím tedy, že jsme si soutěž všichni společně užili.

                                                                                  Mgr. Tomáš Smetana


Žádné podstránky neexistují.
© 2019 Základní škola, Uherský Brod, Na Výsluní / Prohlášení o přístupnosti / web by: icard.cz