O Pohár starosty Uh. Brodu - 2.3.2016

vytvořeno: 21.4.2016, před 8 roky v rubrice Kroužek JUDO

V sobotu 12.3,2016 uspořádali uherskobrodští judisté již 2. ročník turnaje smíšených družstev mladšího žactva „O Pohár starosty Uh. Brodu“.

Celý turnaj zahájil starosta ing. Patrik Kunčar a ředitelka ZŠ PeaDr. Dagmar Bistrá.

Celkově se počet 6 přihlášených družstev utkal v soutěži systémem každý s každým. Bohužel naše značně omlazené družstvo startující za SKM Výsluní Uh. Brod dvakrát těsně prohrálo (o jeden bod) a v rozhodujícím utkání o třetí místo s SKP Holešov to již vypadalo na zisk medaile, ale v poslední utkání za stavu 3:2 pro SKM, v těžké váze do této chvíle naprosto suverénní Michael Mikulášek zaváhal a utkání skončilo nerozhodně 3:3 a na pomocné body zvítězilo SKP Holešov. Zůstali jsme těsně pod stupni vítězů, ale naše mladé družstvo je velikým příslibem do budoucna.   

Výsledky:

  1. Judo Břeclav
  2. Podluží
  3. SKP Holešov
  4. SKM Výsluní Uh. Brod

(Sestava – A. Řešetková, Š. Kadlčková, O. Machala, M. Bábíček, M. Forman, M. Mikulášek

  1. JC Dubnice
  2. Judo Budo Brno

Souběžně s probíhajícím turnajem družstev probíhal Lízátkový turnaj pro začínající benjamínky. O tom, že se tato soutěž stává již tradiční a velmi oblíbenou, svědčí každoročně vyšší návštěvnost. Letošního ročníku uspořádaného oddílem SKM Výsluní se zúčastnilo 125 mláďátek z celé Moravy. Výprava z Dubnice n./ V. dodala pak celé soutěži lehce mezinárodní charakter. Uherskobrodští judisté si i v takové konkurenci vedli opravdu dobře. Nezalekli se ani ti nejmenší, přestože pro mnohé z nich to byl první opravdový závod v životě, a vybojovali si své první medaile z judistických závodů.

Do dalších turnajů jim přejeme štěstí a držíme palce - ať se jim daří.

Medailové výsledky mláďat:

1. místo: E. Bártková, A. Zpurná (obě SKM), A. Otruba (Sokol) 
2. místo: M. Lebloch, F. Lebloch, (oba Sokol), B. Němcová, H. Vincenec (oba SKM)
3. místo: A. Kadlčková, L. Szumiato, E. Otrubová, F. Jankuj, D. Řešetka, L. Borýsek, N. Borýsek, M. Čumíček, (všichni SKM), E. Otrubová (Sokol)

Marcel Zbožínek, trenér


© 2019 Základní škola, Uherský Brod, Na Výsluní / Prohlášení o přístupnosti / web by: icard.cz