Novoroční turnaj 2022

vytvořeno: 10.1.2022, před 11 měsíci v rubrice Zaměstnanci V pátek 7.1.2022 jsme jako každým rokem pořádali turnaj pro naše žáky 2. stupně.

Mladší i starší kategorie se spolu střetly ve stejných sportovních a pohybových hrách. A to postupně v přehazované, florbalu a vybíjené. Turnaj se odehrával tabulkově každý s každým. Na první pohled byl znatelný zápal a nasazení jednotlivých tříd. Celý turnaj se obešel bez větších zranění.

Za přípravu a spolupráci v průběhu celého turnaje děkuji panu Jančovi a za fotografování panu Bistrému.

Výsledky turnaje:

Mladší kategorie 6. - 7. ročník

1. VII.B

1. VII.A

1. VI.A

1. VI.B

Starší kategorie 8. - 9. ročník

1. VIII.A

1. IX.A

1. IX.B

Mgr. Tomáš Smetana

Žádné podstránky neexistují.