Navštívil nás Mikuláš

vytvořeno: 4.12.2021, před 1 rokem v rubrice PŘEDNOSTI ŠKOLY V pátek naši školu navštívil sv. Mikuláš se svým nebeským a pekelným pomocníkem. Mikuláš opět po roce přišel zkontrolovat, jestli jsou děti hodné a poslouchají. A čert si zase odskočil z pekla, aby se podíval na ty, kteří občas trochu zlobí. Do pekla si tentokrát nikoho neodnesl. Za krásné vánoční básničky a písničky dostali všichni od anděla trochu sladkostí. Odpoledne přišel Mikuláš s andělem a čertem i do školní družiny a dětem nadělil nové společenské hry. Za to mu všichni společně zazpívali vánoční koledy. Už teď se těšíme, až nás Mikuláš za rok opět přijde navštívit.

Žádné podstránky neexistují.
© 2019 Základní škola, Uherský Brod, Na Výsluní / Prohlášení o přístupnosti / web by: icard.cz