Návštěva ve školce

vytvořeno: 21.9.2015, před 8 roky v rubrice Aktuality 16. a 18. září navštívily děti z 1. stupně ZŠ Na Výsluní Mateřskou školu Primátora Hájka v Uherském Brodě, která se taky jmenuje MŠ KLÍČEK.

Učitelé  a děti naší školy projevili zájem prohlédnout si přírodní zahradu MŠ Primátora Hájka a  proto jsme oslovili paní ředitelku Gahurovou a domluvili jsme se na návštěvě školky. Těšili jsme se, ale netušili jsme, jak krásné dopoledne tu s dětmi strávíme. Paní ředitelka nás provedla a seznámila s celým projektem. Mohli jsme si prohlédnout i prakticky vyzkoušet všechny prolézačky, tunely, cestičky z různých materiálů, skluzavky, pískoviště, kamínkoviště, balanční klády, houpačky, šplhadla z lan, ježkovník, bahniště, budky pro ptáčky, bylinkovou zahrádku, zvonkohry, hodně nás bavilo i malování přírodninami a velký úspěch a chválu sklidilo občerstvení v podobě perníčků a vody, kterou si mohly samy děti ochutit různými čerstvými bylinkami ze zahrádky.

Školáci byli nadšeni a paní učitelky také. Zpátky do lavic už se nám ten den moc nechtělo. Na oplátku jsme pozvali zase předškoláky k nám a moc se na jejich návštěvu těšíme a zároveň i na rodící se spolupráci.

                                                                                                                                          Mgr. Renata Hrubošová


© 2019 Základní škola, Uherský Brod, Na Výsluní / Prohlášení o přístupnosti / web by: icard.cz