Move and collaborate with Erasmus+

vytvořeno: 26.2.2021, před 2 roky v rubrice PŘEDNOSTI ŠKOLY Proč se stát studentem naší školy? Protože i navzdory současné situaci jsme ve spojení s kolegy ze zahraničí!

 Vybraní dobrovolníci se od příštího týdne účastní naprosto unikátní čtrnáctidenní sportovní výzvy napříč státy Evropy! V rámci projektu Erasmus jsme vytvořili 10 týmů po 5 členech (ČR, Polsko, Řecko, Švédsko a Španělsko) a toto mezinárodní složení umožňuje dennodenní komunikaci online v angličtině a k tomu ještě pohyb, který je v dnešní době více než žádoucí. Týmy soutěží v disciplínách chůze, běhu, cyklistiky, kolečkových bruslích atd. Tuto aktivitu budou zaznamenávat pomocí aplikací na měření vzdálenosti a fotografií, které budou ke zhlédnutí na instagramovém účtu ( Move with Erasmus+ (@movewitherasmus) • Fotky a videa na Instagramu).  

Fanděte našim sportovcům a podpořte je alespoň u jejich fotografií. 


Naši borci: Bára Němcová, Nela Stehlíková, Dominika Šojdrová, Kristýna Dufková, Ema Pěrková, Natálie Bartošová, benjamínek z páté třídy Dáda Řešetka a za učitele Martina Kůdelová. Zbylé soutěžící doplňují atleti ze školního sportovního klubu. 


Žádné podstránky neexistují.
© 2019 Základní škola, Uherský Brod, Na Výsluní / Prohlášení o přístupnosti / web by: icard.cz