Monika je ve finále

vytvořeno: 2.4.2021, před 4 měsíci v rubrice Úvod Celostátní soutěž Hledáme nejlepšího Mladého chemika ČR je navzdory nepříznivé epidemiologické situaci v plném proudu. Krajská kola soutěže se uskutečnila distančně formou on-line testu a zapojilo se do nich téměř 900 žáků základních škol ze všech krajů republiky.

Soutěž je určena žákům osmých a devátých tříd základních škol a jejím cílem je představit chemii jako přitažlivý a perspektivní studijní obor, který nabízí široké možnosti pracovního uplatnění. Letošní ročník je stejně jako řada podobných akcí poznamenán pandemií covid-19.

Třetí kolo soutěže - regionální finále - proběhne prezenčně v jedenácti středních odborných školách: SPŠCH Pardubice, MSŠCH Praha, SOŠTZ Lovosice, SPŠ Hranice na Moravě, SŠLCH Olomouc, SPŠCH Brno, SPŠCH Ostrava, ISŠ-COP Valašské Meziříčí, SUPŠ Karlovy Vary, SPŠ Otrokovice a SŠO České Budějovice. Do regionálního finále postoupí 30 nejlepších žáků z každého regionu a jejich úkolem bude vypracovat praktickou úlohu v laboratoři.

Žádné podstránky neexistují.
© 2019 Základní škola, Uherský Brod, Na Výsluní / Prohlášení o přístupnosti / web by: icard.cz