Milion kroků pro stonožku

vytvořeno: 26.4.2021, před 3 měsíci v rubrice Úvod Společné vyhodnocení a slavnostní předání ocenění proběhne 30.4. ve 13 hodin před školou.

1. a 2. místo si zasloužili společně Matyáš Minařík a Martin Soška

3. místo obsadila Rozálie Mikušová

V otevřené kategorii Martin Lančarič jako jediný zvládl 150 tisíc kroků a ještě 150 km na kole.

V kategorii učitelů nejvíce nachodila Martina Kůdelová

Certifikáty za zvládnutých minimálně 15O tisíc kroků obdrží:

Šojdrová DominikaCahlová NicolLisoňková Laura, Harmanová Natálie, Viktorová Julie, Hruška FilipRumanovská Sára, Bublíková Dorota, Robová Veronika, Knotková Antonie, Neubauer EllaRychlíková LauraKyseľ Vojtěch, Maxa AdamPirová Doubravka, Pěrková Adéla​

Čestné uznání si za svůj výkon zaslouží náš nejmladší účastník Tomáš Procházka

Na všechny jmenované se budeme těšit při společném vyhodnocení.

Děkujeme za účast v projektu a doufáme, že i nadále budete chodit a sportovat pro zdraví a pro radost.

Jak probíhal stonožkový projekt...

Jaro se nám už usilovně hlásí, sluníčko nás láká ven a pro ty, co rádi chodí na procházky a tráví volný čas venku vyhlašujeme nový projekt Milion kroků pro stonožku

O čem to celé bude?

• Každý účastník by měl po dobu projektu průměrně nachodit 10 000 kroků denně

Kdy projekt začne?

• 6. dubna 2021

Jak dlouho bude projekt trvat?

• 15 dní

Kdo se může do projektu zapojit?

• Jakýkoli žák z naší školy nebo školního sportovního klubu, který opravdu chce chodit.

Týká se tento projekt jen naší školy?

• Ne, ještě jsou zapojeny další stonožkové 3 školy z ČR:
  1. 15. základní škola Plzeň
  2. Základní škola Jungmannovy sady Mělník, příspěvková organizace
  3. Základní škola Boskovice, příspěvková organizace

Co z toho budou žáci mít?

• Dosažením cílových kroků získáme sponzora pro pomoc potřebným. (Když se podaří společně stonožkovým školám nachodit milion kroků denně po dobu 15 dní, přispějí naši dva sponzoři částkou 20.tis.Kč, ostatní školy zajišťují své dárce.)
  • Dobrý pocit, že dělají něco pro své fyzické a psychické zdraví.
  • Budou trénovat cílevědomost, vytrvalost a organizaci svého času.
  • Ti, co nachodí nejvíce, dostanou i trička s logem školy a menší věcné ceny.

Pokud jste dočetli až sem a projekt vás zaujal, dál zjistíte podrobnější informace.

1. Je potřeba mít buď hodinky nebo aplikaci v mobilu s krokoměrem.
  2. Za každých pět dnů budete odesílat vaše odchozené výsledky do Teams. Každý den si vyfotíte nachozené kroky a uložíte.
  3. Za pět dnů je potřeba mít nachozeno dohromady nejméně 50 000 kroků. Tzn. Jeden den ujdu pouze 4000 kroků, další den nachodím 16 000 kroků.
  4. Pokud mimo chození rád/a jezdíš na kole, koloběžce, kolečkových bruslích, můžeš ujeté kilometry zužitkovat v otevřené kategorii. Jde o souběžnou aktivitu, tak trochu navíc, za tuto kategorii budeš výsledky ze souhrnných pět dnů posílat zvlášť.
  5. Přihlásit do projektu se můžete tak, že mi napíšete do soukromého chatu v Teams (Jitka Tomancová) do pátku 26.března 2021.

Žádné podstránky neexistují.
© 2019 Základní škola, Uherský Brod, Na Výsluní / Prohlášení o přístupnosti / web by: icard.cz