Memoriál Ing. Miroslava Thoře - 12.12.2015

vytvořeno: 7.1.2016, před 8 roky v rubrice Kroužek JUDO

Uherskobrodští judisté pod záštitou Sokol Uh. Brod uspořádali ke konci kalendářního roku závěrečný turnaj, kterým se pokusili organizátoři o znovuobnovení tradičního Memoriálu Ing. Miroslava Thoře. Před zahájením samotných zápasů organizátoři i závodníci uctili památku této výjimečné osobnosti uheskobrodského juda. Přestože se jednalo o nový ročník a navíc termín soutěže kolidoval s četnými soutěžemi v blízkém i vzdáleném okolí, dorazilo celkem  85 závodníků (z toho bylo 31 domácích včetně zástupců ze ZŠ Výsluní). 

Turnaj byl vyhrazen mláďatům a mladším žákům. Pro domácí účastníky byl turnaj velmi náročný, neboť následoval další den po proběhlém školním kvalifikačním turnaji, který se konal v pátek (jednalo se o turnaj pořádaný ZŠ Výsluní v rámci probíhajícího projektu „Judo na ZŠ“), kterého se zúčastnili i děti z přípravky juda. Navíc noc mezi turnaji strávili závodníci v tělocvičně, takže se nevyspali tak dobře jako u maminky. I přesto všechno byly výkony našich závodníků vynikající.

K jednotlivým výsledkům naších závodníků:

Výsledky - mláďata :
1. místo - Berka Jan, Borýsek Nicolas, Ambruzová Ema, Kadlčková Adélka, Zpurná Adélka, Ambruz Jáchym, Kubík Filip

2. místo - Lebloch Filip (Sokol Uh. Brod), Otruba Adam (Sokol Uh. Brod), Němcová Barbora, Pavlíková Marika (ZŠ Výsluní), Szumiato Laura, Berka Josef,

3. místo - Bártková Eliška, Lebloch Matěj (Sokol Uh. Brod) , Řešetka Daniel, Borýsek Lucas, Míča David (ZŠ Výsluní) , Otrubová Eva (Sokol Uh. Brod), Čumíček Marek, Vincenec Adam, Zábojník Jan (ZŠ Výsluní), Coufalík David (ZŠ Výsluní)

Výsledky - mladší žáci:
1. místo - Kadlčková Šárka, Čičatková Kristýnka (Sokol Uh. Brod)
2. místo - Machala Ondřej, Janča Vít
3. místo - Bábíček Michal, Čumíček Martin


© 2019 Základní škola, Uherský Brod, Na Výsluní / Prohlášení o přístupnosti / web by: icard.cz