Lízátkový turnaj

vytvořeno: 15.4.2014, před 10 roky v rubrice Kroužek JUDO Uherskobrodští judisté na domácí půdě zabojovali

Dne 5. dubna 2014 se všichni Uherskobrodští judisté zúčastnili Lízátkového turnaje pořádaného T.J. Sokol Uh. Brod v prostorách ZŠ Na Výsluní. Tento turnaj byl určen výhradně začínajícím judistům – mláďatům, aby  mohli i naši nejmenší závodníci zakusit „chuť“ opravdových závodů. Turnaje se zúčastnilo celkem 95 závodníků ze sedmnácti oddílů, především z Moravy. I v této velké konkurenci se naši benjamínci nezalekli a vedli si výtečně, takže  všem se podařilo, že si vybojovali medaili. Závodníci byli rozlosováni dle váhových kategorií a soutěžili „ve velkém stylu“ na třech tatami.


Domácí závodníci za T.J. Sokol Uh. Brod obsadili 1. místo závodníci M. Šlechta a R. Keňo;  2. místo obsadili T. Vaculík, J. Volařík; a na 3.místě se umístili M. Červenka, M. Jánský a D. Velecký. Za SKM Uh. Brod zabojovali a na 1. místě se umístili závodníci A. Zpurná, E. Slováková, M. Mikulášek a J. Ondrůšek; na 2. místě M. Tomanová, F. Kubík a 3. místo obsadili O. Machala, M. Bábíček, M. Slovák, O. Novotný, J. Ambruz, E. Ambruzová, a D. Račický. Všem závodníkům patří velká gratulace za jejich výkony a odvahu, kterou při bojích prokázali.


Poděkování taktéž patří jak organizátorům a pořadatelům T.J. Sokol Uh. Brod za poskytnutí prostředků na zajištění turnaje, zajištění medailí, diplomů a sladkých cen společně se Sportovním Klubem Mládeže při ZŠ Na Výsluní za organizaci turnaje a zajištění zázemí. Bez jejich pomoci by se takovéto závody pro naše nejmenší talenty nemohly uskutečnit. Zároveň chceme poděkovat všem rodičům, kteří se na organizaci turnaje podíleli.

Více informací o Uh. Brodském judu se můžete dozvědět na našem profilu na Facebooku – Judo Uherský Brod.

Marcel Zbožínek trenér


© 2019 Základní škola, Uherský Brod, Na Výsluní / Prohlášení o přístupnosti / web by: icard.cz