Listování

vytvořeno: 4.12.2015, před 8 roky v rubrice Aktuality V pondělí 7. 12. 2015 se naši žáci zúčastní scénického čtení v kině Máj.

Přijedou k nám herci Lukáš Hejlík a Alan Novotný, kteří budou žákům číst z knih. První stupeň se zaposlouchá do knihy Dobrodružství strýčka Ludvíka (Jannec Levi) a druhý stupeň do knihy Můj příběh : 9.58 (Usain Bolt).

Herci budou mít tyto knihy s sebou i k prodeji STRÝČEK LUDVÍK (každý titul)  150 Kč / soubor tří titulů celkem 400 Kč (podepsané autorem) a MŮJ PŘÍBĚH: 9,58 za 300 Kč


Dobrodružství strýčka Ludvíka  (Jannec Levi)

Strýček Ludvík není jen tak nějaký obyčejný strýček, je to strýček pohádkový. A ani jeho příběhy nejsou obyčejné… Strýček Ludvík se setkal s kouzelníky, na chvíli se stal šaškem v Opačném království, kde lidé chodí po rukou, a od jisté smrti ho zachránily jeho čtyři vlasy! To ale není všechno! Tak pojďte společně se strýčkem Ludvíkem ať už v honduraských stepích nebo švýcarské poušti šplhat do oblak, kamarádit se s obry, bojovat se strašidly, a možná se i dozvíte pár důležitých věcí o životě, například jak je těžké být celebritou.

Můj příběh: 9,58 (Usain Bolt)

Kniha vypráví o nejrychlejším sprinterovi všech dob, Usainu Boltovi - nejrychlejším člověku na světě. “Tohle mě vážně nikdy neomrzí poslouchat,“ libuje si trojnásobný olympijský vítěz v úvodu jedné z nejlepších sportovních knih, jaká v poslední době vyšla. Dobře ilustruje, proč je jamajský šampion jedním z nejsympatičtějších lidí mezi světovou sportovní špičkou. Málokomu se podařilo v knižní podobě zachytit duši a přemýšlení špičkového sportovce tak důkladně a podrobně.

www.listovani.cz

© 2019 Základní škola, Uherský Brod, Na Výsluní / Prohlášení o přístupnosti / web by: icard.cz