Letní příprava uherskobrodských judistů na vrchol sezóny

vytvořeno: 7.10.2015, před 8 roky v rubrice Kroužek JUDO

V posledním prázdninovém týdnu se v prostorách ZŠ Na Výsluní konalo společné soustředění mladých judistů, kterého se zúčastnilo 36 dětí z pěti oddílů. Závodníci z oddílů juda TJ Sokol Uh. Brod, SKM Uh. Brod, Veselí nad Moravou, Olomouce, Holešova a Přerova zde ladili formu pod vedením pěti zkušených trenérů na druhou polovinu závodní sezony.

            Prázdninová příprava byla mimořádně náročná – mladí judisté absolvovali mimo ranních běhů, posilování a zvyšování fyzické kondice také tři tréninkové jednotky každý den. Tréninky byly zaměřeny především na nácvik nových technik a hlavně na cvičné zápasy formou randori, což je velmi důležitá příprava na postupové turnaje (České Poháry) na PČR a také na Mistrovství Moravy mláďat, kterých se naši závodníci již tradičně účastní.  

Soustředění proběhlo zejména díky výborné spolupráci oddílu Judo s ředitelkou základní školy PaedDr. Dagmar Bistrou. Za poskytnutí zázemí a výtečného stravování patří poděkování, stejně jako trenérům za jejich nezištnou práci. Zároveň bychom rádi pozvali nové zájemce o tento zajímavý olympijský sport, kde se děti naučí mj. základy sebeobrany, na naše tréninky které začínají již v září a to každou středu v tělocvičně ZŠ Na Výsluní.

Marcel Zbožínek, trenér


© 2019 Základní škola, Uherský Brod, Na Výsluní / Prohlášení o přístupnosti / web by: icard.cz