Kůdelová Martina

Kůdelová Martina Mgr.

učitelka, specializace zeměpis, biologie, anglický jazyk

tel.: 572 805 518

Vystudovala jsem učitelství biologie a geografie pro střední školy v Ostravě, po škole jsem nastoupila na uherskobrodské gymnázium a během rodičovské dovolené si doplnila vzdělání i pro výuku anglického jazyka. Složila jsem státní jazykovou zkoušku i mezinárodní certifikát CAE. Kromě výuky angličtiny a zeměpisu na naší škole se věnuji i lektorské činnosti v soukromé jazykové agentuře. Vedu zde individuální i firemní kurzy.

Mou největší zálibou je cestování, a jelikož se domnívám, že při něm člověk nejlépe pozná důležitost schopnosti domluvit se, stala jsem se školní koordinátorkou výjezdů do zahraničí prostřednictvím programu EU Erasmus+.

Mimo to píšu i projekty podporující výjezdy a školení našich učitelů na zahraničních školách, neboť jen dostatečně jazykově zdatný a moderní metody využívající učitel, je schopen zaujmout a nadchnout své studenty pro svůj předmět.