Karneval školní družiny

vytvořeno: 25.2.2020, před 9 měsíci v rubrice Aktuální dění V pátek 24.02.2020 se naše školní družina jako mávnutím kouzelného proutku proměnila na ráj pohádkových bytostí.

Nastala totiž doba tradičního karnevalu a děti přicházely do družiny vybaveny maskami oblíbených hrdinů a pohádkových bytostí. Společná přehlídka masek tak byla pastvou pro oči všech zúčastněných. Po přehlídce mohl konečně vypuknout netrpělivě očekávaný rej a děti se mohly v rytmu oblíbených písniček plně vyřádit. V průběhu řádění nás čekalo různé soutěžení v podobě tancování s balónkem, podlézání lana nebo zvládnutí překážkové dráhy. Na pomoc jsme si zavolali tři zkušené bytosti-vojáka, zajíčka Ušáčka a havajskou tanečnici, které nám se vším pomáhaly. Celou akci tak kromě masek a hudby provázelo veselí a dobrá nálada.

Po skončení si každá maska odnesla domů sladkou odměnu, pexeso a dobrou náladu. Za celou družinu bych chtěla poděkovat paní Řihákové za sponzorský dar a těšíme se na další společně strávené akce.

Hana Librová

© 2019 Základní škola, Uherský Brod, Na Výsluní / Prohlášení o přístupnosti / web by: icard.cz