Jíme zdravě

vytvořeno: 12.12.2019, před 6 měsíci v rubrice Aktuality [DOPLNIT TEXT]

Dne 11. 12. 2019 probíhala ve školní jídelně prezentace méně známých produktů ovoce a zeleniny.  Prezentaci nám umožnila fy TEKOO spol. s.r.o., která je naším dlouholetým dodavatelem. Představila dětem mnoho druhů ovoce a zeleniny. Některé byly pro děti úplnou novinkou. Děti měly hlavně možnost všechny nabízené druhy ochutnat a posléze ohodnotit co jim nejvíce chutnalo.

Z hodnocení vyplývá, že nejvíce ocenily čínskou hrušku – Nashi, následovalo Granátové jablko a třetí místo si zasloužilo ovoce s názvem Kaki. Věříme, že dětem se akce líbila natolik, že při nákupu s rodiči si místo sladké pochoutky koupí raději chutné a zdravé ovoce.

Dagmar Horáčková

vedoucí školní jídelny

© 2019 Základní škola, Uherský Brod, Na Výsluní / Prohlášení o přístupnosti / web by: icard.cz