HURÁ NA PRÁZDNINY

vytvořeno: 29.6.2022, před 1 měsícem v rubrice Aktuální dění Poslední dny před prázdninami jsou obvykle plné emocí a pocitů. Děti s napětím očekávají vysvědčení, nemohou se dočkat prázdnin, jsou roztěkané a občas s nimi šijí všichni čertíci.

Naše škola ty opravdu poslední chvíle před očekávaným dnem D dětem zpříjemnila úžasným hudebním vystoupením pěveckého dua z Divadla Slunečnice Brno v atriu Muzea J. A. Komenského.

Pořad „Hurá na prázdniny“ byl plný známých písniček nejenom z pohádek a filmů, ale zazněly i hity známých českých a zahraničních interpretů.

Přestože sluníčko vytrvale svítilo a horko bylo vskutku úmorné, taneční parket byl brzy plný rozjásaných dětí, které svým nadšením a elánem strhly k tanci i paní učitelky.

Takže jsme si ten předposlední den školy všichni patřičně užili a teď už jenom „hurá na prázdniny.“

Mgr. Vladimíra Popelková Bahulíková

Žádné podstránky neexistují.
© 2019 Základní škola, Uherský Brod, Na Výsluní / Prohlášení o přístupnosti / web by: icard.cz