Halloweenský turnaj v Hranicích

vytvořeno: 23.11.2015, před 7 roky v rubrice Kroužek JUDO [DOPLNIT TEXT]

V sobotu 7.11.2015 se naši závodníci z přípravky a ze skupiny pokročilých pod vedením p. M Machaly vydali na Halloweenský turnaj do Hranic na Moravě. Tento turnaj jsme zvolili jako náhradu za zrušenou Velkou cenu Valašska, která se měla konat 14.11.2015 ve Vsetíně. Turnaj byl velmi zajímavý svým doprovodným programem - různé halloweenské soutěže pro čekající závodníky, ale na druhé straně byl velmi neúprosný díky vyřazovacímu systém soutěže a to i pro nejmladší a nejlehčí benjamínky (což je docela zvláštnost pro tuto věkovou kategorii). Ale jiný kraj - jiný mrav, prostě chtěli jsme si vyzkoušet systém a kvalitu turnaje i v jiném regionu, a proto jsme se museli vyrovnat s danými podmínkami pořádané soutěže.
Co se týká předvedených výkonů, opět se naši závodníci ukázali ve výborném světle - bojovnost, urputnost a nasazení to vše bylo vynikající. Samozřejmě nám chybí zápasové zkušenosti, ale to chce určitý čas a vývoj. Velmi těžký los měly tentokráte naše děvčata a to Anička, Emča a Barča. No a ve vyřazovacím systému (pavouku) statečně bojovali Dáda a Filip (oba nakonec skončili shodně na 7. místě). Na záludnost tohoto systému bohužel doplatil Ondra, který prohrál první zápas a soupeř ho do dalších bojů již nevytáhl.
Takže k jednotlivým výsledkům :

Mláďata :
1. místo - Adélka Zpurná, Šárka Kadlčková
2. místo - Anička Řešetková, Matěj Lebloch, Filip Kubík
3. místo - Emča Ambruzová, Bárča Němcová a Hynek Vincenec
Bez umístění skončili - Daniel Řešetka, Filip Lebloch a Ondra Machala

Důležité je, že na Šampionát Moravy, který se koná 28.11.2015 v Uherském Hradišti s z Uherského Brodu kvalifikovali :
A. Zpurná, E. Ambruzová, A. Řešetková., B. Němcová, H. Vincenec, M. Lebloch a F. Kubík. Na předcházejícím turnaji ve Tvrdonicích si účast vybojovali Š. Kadlčková, O. Machala a M. Bábíček.
Pojede nás početná výprava, takže nám všem držte palce.

Marcel Zbožínek, trenér


© 2019 Základní škola, Uherský Brod, Na Výsluní / Prohlášení o přístupnosti / web by: icard.cz