Florbalový turnaj Čeps cup

vytvořeno: 30.11.2022, před 2 měsíci v rubrice PŘEDNOSTI ŠKOLY

Žáci 4. a 5. ročníku se v úterý 29.11.2022 zúčastnili florbalového turnaje Čeps cup. Konkrétně se jednalo o žáky: 5. třída: Kročil Richard, Jakubik Babjak, Richard Zpěvák, 4. třída: Karel Zábojník, Tobias Kašpárek, Jakub Švorčík a David Křapa. Kluci odehráli ve skupině dva zápasy první se ZŠ Bánov prohráli a druhý se ZŠ Hradčovice vyhráli. Poté postoupili do semifinále, kde prohráli s vítězem 2. skupiny ZŠ Pod Vinohrady. V boji o 3. místo je čekala znovu ZŠ Bánov. V zápase, který musely rozhodnout až samostatné nájezdy ZŠ Bánov porazili a obsadili celkové 3. místo. Celkem na turnaji nastoupilo 6 týmů. Kluci předvedli bojovný týmový výkon a toto hezké umístění si zasloužili.

Mgr. Tomáš Smetana

Žádné podstránky neexistují.
© 2019 Základní škola, Uherský Brod, Na Výsluní / Prohlášení o přístupnosti / web by: icard.cz