Drakiáda školní družiny

vytvořeno: 23.10.2019, před 2 měsíci v rubrice Aktuality [DOPLNIT TEXT]

Tak jsme se v úterý 22.října.2019 v 13:30 hodin sešli ve vestibulu školy s rodiči a společně jsme vyrazili na nedalekou louku na družinovou drakiádu. Díky málo větrnému počasí se akce nezdařila podle našich představ. Naštěstí nám to vůbec nevadilo a užili jsme si zábavu i tak. Když jsme měli štěstí a větřík nám zafoukal, vznesli se draci na oblohu a v jednu chvíli se nad polem vznášelo přes 10 draků různých barev a velikostí. Děti za odměnu mohly získat drobné ceny v různých kategoriích. Děkujeme všem dětem a rodičům za účast a těšíme se na další společně strávené akce.

Eliška Bartková získala diplom za největšího draka,

Kristýnka Franeková získala diplom za nejvyšší let,

Ellinka Máčalová získala diplom za nejoriginálnějšího draka,

Tobiašek Přikryl získal diplom za nejkrásnějšího draka a

Adámek Maxa získal diplom za nejdelší let na celé drakiádě.

Librová Hana