Dopravní soutěž – Mladý cyklista 2021

vytvořeno: 17.12.2021, před 12 měsíci v rubrice Aktuální informace COVID – 19 Na konci minulého školního roku se někteří žáci školy zúčastnili cyklistické soutěže, která byla letos poprvé online formou.

Úkolem bylo, aby žáci společně vytvořili krátké edukativní video na jedno z témat, které měli na výběr. Žáci I.kategorie ve složení: Marcus Bibza, Adéla Horňáková, Xenie Kročilová, Terezie Tarabusová a Michael Talman si zvolili téma bezpečná cesta do školy. Starší II.kategorie ve složení: Adam Janisík, Adam Zpěvák, Jana Buráňová a Lucie Hrubošová se rozhodli pro téma povinná výbava jízdního kola. Obě skupiny se úkolu ujaly se zápalem a žáci společně vytvořili moc hezké scénky. Nakonec se jim podařilo obsadit první místo mezi školami ve Zlínském kraji. Poděkování patří také Lukáši Šmilauerovi, bývalému našemu žákovi a dnes studentu SŠ, který se postaral o sestříhání a celkovou úpravu obou videí. Obě videa jsou samostatnou prací žáků bez zásahu učitelů.

Dnes 17.12.2021, kdy už žáci téměř na tuto práci zapomněli, ale organizátor soutěže nikoliv, byli žáci odměněni cenami a diplomem, který jim předal Krajský koordinátor BESIP Zdeněk Patík společně s naší paní ředitelkou Dagmar Bistrou.

Výhercům gratulujeme. Mgr.Tomáš Smetana

Žádné podstránky neexistují.
© 2019 Základní škola, Uherský Brod, Na Výsluní / Prohlášení o přístupnosti / web by: icard.cz