DISTANČNÍ VÝUKA OD 16.3.2020

vytvořeno: 13.3.2020, před 4 roky v rubrice Distanční výuka 2020_2021

Distanční forma výuky probíhá na naší škole od 16.3.2020 formou on-line konzultací přes Skype. Úkoly na vypracování jsou zadávány do elektronické žákovské knížky (EŽK). Na této stránce najdete aktuální informace o způsobu zadávání úkolů, plnění a způsobu kontroly zadaných úkolů pro samostatnou práci. Návody k instalaci a užívání Skype, EŽK, systému Bakaláři a další nezbytné informace pro snazší orientaci v nesnadné situaci, ve které se nyní všichni nacházíme. Děkujeme za spolupráci.

         Bližší informace ZDE.


Vážení rodiče, milí žáci, 
technické potíže s připojením na SKYPE jsme během dnešního dopoledne odstranili. On-line konzultace žáků i rodičů jsou realizovatelné v plném rozsahu.
Během dnešního dne jsme poměrně aktivně poskytovali podporu našim žákům. V následujícím období nás neváhejte kontaktovat ve všedních dnech vždy v čase 9:00 - 12:00 na Skype. 
Nejvíce jsou vytěžováni učitelé M a Čj, přesto jsou připraveni nabídnout pomoc a podporu Vám i dětem učitelé všech vzdělávacích předmětů, ale i asistentky a vychovatelky.
Pokud máte možnost a chuť pracovat a vámi vybraný učitel je obsazen, můžete prozvonit volného pedagoga, který se těší být nápomocen při zvládání domácí přípravy. 
Sami učitelé měli dnes obrovskou radost, když se konzultace dařily.
Všechno, co v tuto dobu konáme, je služba, nejde o to přidělávat rodičům povinnosti, ale naopak uvolnit ruce. Stačí, když budeme propojení.

Uvědomujeme si, jak těžká situace to pro mnohé z Vás je. Přesto vzato jinou optikou nás všechny může obohatit. 
Někteří se pozastaví, zklidní krok a zamyslí. Děti si procvičí IT gramotnost, čtení s porozuměním, jiný způsob komunikace, posílí vlastní zodpovědnost za to, co se naučí, když nemusí být ve školních lavicích,možná i více docení školu jako místo pro vzdělávání. 
Připomeneme si, jak důležitá je lidská přítomnost, kamarádi na dosah a  možnost mluvit spolu. 

S přáním, abychom si udrželi dobrou náladu  a společně to zvládli Vaše Dagmar Bistrá, ředitelka


© 2019 Základní škola, Uherský Brod, Na Výsluní / Prohlášení o přístupnosti / web by: icard.cz