DDH navštívil rekordní počet zájemců

vytvořeno: 21.12.2022, před 1 měsícem v rubrice Aktuální dění

V tomto roce 2022 se na DDH opět budovalo. Konkrétně šlo o nové zastínění uprostřed hřiště, které bylo v horkých letních měsících opravdu potřeba. Dotaci na toto zastínění poskytl Zlínský kraj.  

DDH navštívil rekordní počet zájemců z veřejnosti. Celkově to v tomto roce bylo 6 805 návštěvníků. Školy a školky v roce 2022 přijely v celkovém počtu 2 124 dětí, což je také během posledních několika let jedna z nejvyšších návštěvností.  

Na jaře 2022 jsme na DDH v Uherském Brodě pořádali okresní kolo soutěže mladý cyklista, které se jako každým rokem konala pod záštitou Besipu, Města Uherský Brod a Zlínského Kraje. Soutěže se letos zúčastnilo celkem 36 závodníků a 5 různých škol okresu Uherské Hradiště.  

Věříme, že zájem o využívání DDH bude pořád velký a bude prospěšný pro aktivní trávení volného času a pro nezbytnou výuku dětí. Na závěr bych moc rád zmínil pana Vítězslava Bistrého, který se na DDH každý den stará o bezproblémový technicko-provozní chod hřiště. Neustále přináší nové nápady, jak hřiště ještě více vylepšit. Věřím, že v příštím roce zájem o hřiště neupadne a vše bude probíhat podle našich představ. 

                                                                              Mgr. Tomáš Smetana


Žádné podstránky neexistují.
© 2019 Základní škola, Uherský Brod, Na Výsluní / Prohlášení o přístupnosti / web by: icard.cz