Darujme školní potřeby pro africké děti

vytvořeno: 26.12.2019, před 3 měsíci v rubrice Aktuality [DOPLNIT TEXT]

Darujme školní potřeby pro africké děti pod záštitou Stonožky

Milé děti, vážení rodiče a přátelé dětí školy, kolegové,

naše škola je již třetí desetiletí tzv. „stonožkovou školou“. Hlásíme se k myšlenkám humanity a pomáháme potřebným. V součastné době jsme se připojili k výzvě paní Běly Gran Jensen, prezidentky hnutí, uspořádat sbírku školních a hygienických potřeb pro děti sirotky z afrického Mali. Prosíme o konkrétní věci, kterých se dětem nedostává. Balíček každého dobrovolného dárce by měl obsahovat:

• kartáček a pastu na zuby
  • školní potřeby (např. sešity, bloky na psaní, skicáky, pastelky, tužky, voskovky, barvičky, štětce)
  • tričko (pouze nepoužité)

Pokud k zakoupeným věcem přibalíte drobnou novou či zánovní hračku, jistě o to více děti potěšíme. Sbírka proběhne prostřednictvím třídních učitelů do 10. ledna 2020.

Za podporu dobré věci děkujeme.

PaedDr. Dagmar Bistrá, ředitelka ZŠ Na Výsluní UB

© 2019 Základní škola, Uherský Brod, Na Výsluní / Prohlášení o přístupnosti / web by: icard.cz