Chemické soutěže

vytvořeno: 7.3.2022, před 3 měsíci v rubrice PŘEDNOSTI ŠKOLY I letos se naše škola zúčastnila soutěží Hledáme nejlepšího mladého chemika a Chemické olympiády.

V obou z nich nás reprezentovala Eliška Galušková ze třídy 9. B.

Mladý chemik probíhal on-line formou, kde se Eliška v krajském kole umístila na 43. místě ze 70-ti účastníků.

Chemická olympiáda se konala v ZŠ Šumice, kde se kromě teoretických znalostí žáků ověřovaly i praktické laboratorní dovednosti. Zde Eliška v okresním kole obsadila 15. místo z 22 účastníků. Všemu předcházela domácí příprava, školní test a laboratorní úkol.

Děkujeme Elišce za účast.

Mgr. Jitka Tomancová

Žádné podstránky neexistují.
© 2019 Základní škola, Uherský Brod, Na Výsluní / Prohlášení o přístupnosti / web by: icard.cz