ČEPS CUP – I. stupeň

vytvořeno: 3.12.2019, před 11 dny v rubrice Aktuality [DOPLNIT TEXT]

Ve středu 27. 11. 2019 se naši žáci ze 4. a 5. třídy zúčastnili florbalového turnaje na Sportovní hale v Uherském Brodě. Do turnaje se přihlásilo okolo 20 týmů z Uherského Brodu a okolí.

Tabulkově byly všechny týmy rozděleny po 5 v každé skupině. Naši chlapci v prvním zápase remizovali 2:2 s týmem ZŠ Havřice. Ve druhém a třetím zápase slavili vítězství nad ZŠ Dolní Němčí a ZŠ Březová (3:0 a 5:1). V posledním zápase jsme podlehli týmu žáků ZŠ Horní Němčí, kteří pak místo nás postoupili do semifinále proti vítězi ze druhé skupiny ZŠ Nivnice.

Kluci předvedli moc hezký výkon. Jmenovitě: Adam Zpěvák, Jakub Andrle, Filip Herák, Felix Franek, Maxim Fojtách, Martin Lančarič, Lukáš Stehlík a Matěj Vrága.

Mgr. Tomáš Smetana