Turnaj ve florbalu
před 8 roky, 25.10.2016

Turnaj ve florbalu

Dne 19. 10. 2016 se naši žáci 8. a 9. tříd zúčastnili okrskového kola ve florbalu na sportovní hale v Uherském Brodě.

Třídní schůzky se konají v úterý 31. 10. 2017
před 8 roky, 24.10.2016

Třídní schůzky se konají v úterý 31. 10. 2017

Od 15.30 hod. proběhne schůzka rodičů žáků 1. stupně a od 16.00 hod. schůzka rodičů žáků 2. stupně.

Podzim ve třídách
před 8 roky, 23.10.2016

Podzim ve třídách

Podzim barví listy stromů a plody zářivými odstíny. Mezi zemitou hnědou, oranžovou a zlatou září nejvíce proměnlivá červeň dozrávajících plodů.Zatímco procházka takto vybarvenou krajinou přitahuje naše oči, podzimní počasí a brzké stmívání nás zrovna nenabíjí pozitivní energií. Navzdory mlhám nebo dešti nic nebrání dětem 1. stupně v tom, aby se barvami podzimu a kouzly přírody inspirovaly a svými výtvarnými pracemi přinesly do tříd a školy více radosti, veselosti a optimismu i v tomto ročním období. Mgr. Michaela Z.Zálešáková

Sběr papíru
před 8 roky, 12.10.2016

Sběr papíru

Žákovský parlament informuje o sběru papíru v letošní školním roce.

Mezinárodní projekt Erasmus+
před 8 roky, 5.10.2016

Mezinárodní projekt Erasmus+

Naše škola byla opět úspěšná a byl jí od letošního září schválen další mezinárodní evropský projekt.

Projekt Comenius 2013-2015 schválen!

V červnu 2013 byl naší škole ZŠ Na Výsluní Národní agenturou v Praze schválen evropský projekt Comenius s názvem Water-Wise, kterému předcházela přípravná schůzka v Rumunsku.

Obsahem projektu jsou úkoly jazykové, biologické, výtvarné i sportovní na téma voda, jak uvádí jeho název.

Velmi oblíbenou součástí dvouletého projektu jsou výměnné pobyty s 6 dalšími partnerskými školami z Finska-Tikkakoski, Litvy-Prienai, Německa-Kassel,Německa-Rhauderfehn, Polska-Zabrze a Španělska-Valladolid.

Projekt je financován ze školských fondů Evropské unie částkou 20 000,- Euro.

Cílem projektu je rozvíjet porozumění mezi lidmi z různých evropských zemí, poznat jejich životní styl, kulturu i jazyk.

Na spolupráci se všemi školami se těšíme !

EU - Program celoživotního učení