Zápis do 1. třídy na školní rok 2018-2019

před 2 roky, 16.4.2018

Ve čtvrtek 12. dubna byla naše škola vyzdobena do námořnického. Na tento den jistě nezapomenou budoucí školáci, kteří přišli se svými rodiči k zápisu. Na začátku cesty čekaly šikovné námořnice ze 7. A, jejich úkolem bylo ukázat cestu k zápisní lodi. V zapisovacích kajutách se předškoláků ujaly paní učitelky a pomocí námořnických úkolů je prověřovaly. Všechny děti u nás zápisem bezpečně propluly a na konci si za svou píli odnesly dárečky. V letošním roce byla na programu poprvé pohádka, která byla ke zhlédnutí v pohádkové kajutě. Divadelní představení Chytrá Horákyně připravila paní učitelka Popelková Bahulíková s žáky 1. i 2. stupně. Velké poděkování patří všem vyučujícím i žákům, kteří se na přípravě i průběhu zápisu podíleli. Mgr. Dana Vráblíková

Číst celý článek

před 6 roky, 11.11.2013

Přijímací řízení na SŠ

Informace pro rodiče a žáky školy, kteří se hlásí ke studiu ve střední škole, naleznete v sekci školské poradenské pracoviště - výchovné poradenství.

Návštěva Španělska
před 6 roky, 11.11.2013

Návštěva Španělska

V době podzimních prázdnin se uskutečnilo první projektové setkání ve Španělsku, místem jednání byla partnerská škola ve městě Valladolid.

před 6 roky, 8.11.2013

ÚSPĚCH V PIŠKVORKÁCH

V pátek 8. listopadu se dva týmy našich reprezentantů zúčastnily oblastního kola soutěže v piškvorkách. V Uherském Hradišti jsme narazili na převážně středoškolské výběry, přesto Kolečka UB v sestavě Tomáš Adámek, Míša Juráková, Bětka Lukešová, David Kryštof a Dominik Galuška postoupila ze své skupiny a v konkurenci 18 týmů obsadila 5. - 8. místo. K úspěchu gratulujeme!

Podzimní tvoření "dýňování"
před 6 roky, 31.10.2013

Podzimní tvoření "dýňování"

Ve čtvrtek 24.10. odpoledne zažily děti spolu se svými rodiči krásné podzimní tvoření ve školní družině.

Škola v přírodě
před 6 roky, 24.10.2013

Škola v přírodě

V týdnu od 7. 10. do 11. 10. 2013 vyjely děti I. stupně na školu v přírodě do Valašských Klobouk.

Projekt Comenius 2013-2015 schválen!

V červnu 2013 byl naší škole ZŠ Na Výsluní Národní agenturou v Praze schválen evropský projekt Comenius s názvem Water-Wise, kterému předcházela přípravná schůzka v Rumunsku.

Obsahem projektu jsou úkoly jazykové, biologické, výtvarné i sportovní na téma voda, jak uvádí jeho název.

Velmi oblíbenou součástí dvouletého projektu jsou výměnné pobyty s 6 dalšími partnerskými školami z Finska-Tikkakoski, Litvy-Prienai, Německa-Kassel,Německa-Rhauderfehn, Polska-Zabrze a Španělska-Valladolid.

Projekt je financován ze školských fondů Evropské unie částkou 20 000,- Euro.

Cílem projektu je rozvíjet porozumění mezi lidmi z různých evropských zemí, poznat jejich životní styl, kulturu i jazyk.

Na spolupráci se všemi školami se těšíme !

EU - Program celoživotního učení