Výsledky školního sběru

35. ročník atletické olympiády školních družin
před 3 roky, 15.6.2016

35. ročník atletické olympiády školních družin

V úterý 7. června krátce po poledni se zaplnil stadion Lapač děvčaty a chlapci ze školních družin z Uherského Brodu a okolí.

Pozvánka na oslavy 40. výročí založení školy
před 3 roky, 8.6.2016

Pozvánka na oslavy 40. výročí založení školy

Ve dnech 22. - 25. června 2016 srdečně zveme všechny současné i bývalé žáky, vážené rodiče, přátele školy, bývalé zaměstnance na oslavy 40.výročí založení naší školy. V doprovodném programu je pamatováno na všechny. Věříme, že si z naší kulturní, sportovní, společenské i gurmánské nabídky vyberete a poctíte nás svojí návštěvou.

Atletické závody „Pohár starosty Uh. Brodu”
před 3 roky, 8.6.2016

Atletické závody „Pohár starosty Uh. Brodu”

V úterý 31. 5. 2016 se vybraní žáci 2. – 5. ročníku zúčastnili atletické olympiády 1. stupně základních škol.

Mezitřídní sportovní soutěž
před 4 roky, 18.5.2016

Mezitřídní sportovní soutěž

Dne 13.5.2016 na ZŠ Na Výsluní proběhlo vyhodnocení mezitřídní sportovní soutěže.

Projekt Comenius 2013-2015 schválen!

V červnu 2013 byl naší škole ZŠ Na Výsluní Národní agenturou v Praze schválen evropský projekt Comenius s názvem Water-Wise, kterému předcházela přípravná schůzka v Rumunsku.

Obsahem projektu jsou úkoly jazykové, biologické, výtvarné i sportovní na téma voda, jak uvádí jeho název.

Velmi oblíbenou součástí dvouletého projektu jsou výměnné pobyty s 6 dalšími partnerskými školami z Finska-Tikkakoski, Litvy-Prienai, Německa-Kassel,Německa-Rhauderfehn, Polska-Zabrze a Španělska-Valladolid.

Projekt je financován ze školských fondů Evropské unie částkou 20 000,- Euro.

Cílem projektu je rozvíjet porozumění mezi lidmi z různých evropských zemí, poznat jejich životní styl, kulturu i jazyk.

Na spolupráci se všemi školami se těšíme !

EU - Program celoživotního učení